Onnodige nederlaag S.V. Heeten bij S.V. Hector GoorEr was alles aan gelegen om vandaag punten te pakken, gezien de stand op de ranglijst. Dit had de ploeg ook begrepen, want Heeten begon sterk aan de wedstrijd. Dit resulteerde in de eerste 10 minuten tot twee goede kansen voor Boy Meijerink en Arno Hendriks, maar helaas leverden deze geen doelpunten op. Na een kwartier werd Hector sterker en kreeg na 20 minuten enkele goede kansen, maar kon Heeten de nul nog vasthouden. Na ruim een half uur nam Hector toch de leiding, uit een voorzet van rechts werd de bal hard binnen geschoten 1-0. Hector bleef hierna de betere ploeg en moesten de groen witten alle zeilen bijzetten om zonder verdere schade de rust te halen.
Na rust kwam Jasper van Loevezijn voor Arno Hendriks en Bjarn Marsman voor Arthon Jansen.
Heeten besefte wat er moest gebeuren en kwam als herboren uit de kleedkamer. Met de terug gekeerde Tim Schoorlemmer na een lange blessure op de linkerkant was Heeten veel gevaarlijker dan voor rust. Tim en Jasper van Loevezijn hadden kansjes op de gelijkmaker, maar die viel pas na 57 minuten, het was Lars Schoorlemmer die een mooie aanval over links hard binnen schoot 1-1.Heeten wilde hierna de beslissing forceren, maar Hector herkende het gevaar en trachtte met overtredingen Heeten te ontregelen. Joran Beumer kwam na 70 minuten Tim Schoorlemmer vervangen. De wedstrijd werd ontsierd met overtredingen die over het randje gingen en Hector kwam hierdoor weer beter in de wedstrijd en wat vaak gebeurd, de eerste de beste gevaarlijke aanval van Hector was raak. Na een aanval over rechts werd de voorzet hard ingeschoten 2-1. Het laatste kwartier gingen de aanvallen over en weer en kon het alle kanten uit. Door de vele overtredingen en blessures werden er 10 minuten bij gespeelt, Heeten leek in de laatste minuut na een handsbal van Hector alsnog een punt mee te nemen, maar daar blijkbaar de ervaren mannen de verantwoordelijkheid niet willen nemen, miste benjamin Boy Meijerink de strafschop. Dit punt kan op het eind wel eens belangrijk zijn. Hierna floot de scheidsrechter voor het einde.
Een jammerlijk einde van een wedstrijd die niet verloren had mogen worden. Volgende week speelt Heeten tegen A.B.S. Bathmen, dat ook in ernstig degradatie gevaar verkeerd.
Opstelling: Cas Kotteman, Jelle Reimert, Shannon Nyhoff, Kell Lokate Arthon Jansen (Bjarn Marsman), Mick Slots, Lars Schoorlemmer, Tim Schoorlemmer (Joran Beumer), Arno Hendriks (Jasper van Loevezijn), Boy Meijerink, Gijs Hoogeslag.
Datum 09/03/2025 |
Categorie Heeten 1 |
|
|