Geslaagde voetbalplaatjes ruilochtend S.V. Heeten!


De ruilochtend bij S.V. Heeten was een groot succes. Op zaterdagochtend verzamelden zich zo’n 60 kinderen en ouders in de kantine, allemaal met hetzelfde doel: het compleet maken van hun voetbalplaatjesboek. De sfeer was vanaf het begin gezellig en enthousiast. Overal werden stapeltjes dubbele plaatjes uitgestald, druk vergeleken en fanatiek geruild.

Onder de leiding van Marco Kotteman verliep het ruilen vlot en gestructureerd. De plaatjes gingen letterlijk van links naar rechts over de tafels, terwijl kinderen en ouders elkaar hielpen bij het vinden van de ontbrekende spelers. Er werd volop overlegd, gelachen en natuurlijk geruild.

Aan het einde van de ochtend kon vrijwel iedereen tevreden naar huis met een (bijna) volledig boek. De blije gezichten en trotse verhalen spraken boekdelen. Het was een geslaagde en gezellige bijeenkomst waarbij samenwerking en plezier centraal stonden.

Iedereen bedankt voor de komst en de hulp bij het maken van deze leuke ochtend!

Datum 23/02/2026 Categorie Activiteiten
Delen op