Een vernieuwde taakverdeling binnen het bestuur van S.V. Heeten

Het bestuur van S.V. Heeten heeft de afgelopen maanden een aantal wijzigingen doorgemaakt. Daarbij zijn verschillende taken en verantwoordelijkheden opnieuw verdeeld. Het uitgangspunt daarbij was eenvoudig: ervoor zorgen dat ieder bestuurslid zich bezighoudt met zaken waar hij of zij energie van krijgt en waarin zijn of haar kwaliteiten het beste tot hun recht komen.

Met deze nieuwe taakverdeling staat er een enthousiast en betrokken bestuur dat zich gezamenlijk blijft inzetten voor een mooie, gezonde en toekomstbestendige vereniging.

Een bestuur met duidelijke verantwoordelijkheden


Het bestuur van S.V. Heeten bestaat momenteel uit:

Functie Bestuurslid
Voorzitter Marcel Schurink
Secretaris Dennis Oosterlaar
Penningmeester Michael Kelder
Technische & Organisatorische Zaken Senioren Huub Schoorlemmer
Technische & Organisatorische Zaken Jeugd Auke Tepperik
Commerciële Zaken Christiaan Schoot
Kantine Thijs Lenting
Accommodatie Dennis Oosterlaar
Activiteitencommissie Shannon Nijhoff
Social Media Shannon Nijhoff


Nieuwe verdeling van taken

Een belangrijke wijziging is de overdracht van de verantwoordelijkheid voor de kantine. Dennis Oosterlaar heeft deze taak overgedragen aan Thijs Lenting, die enkele maanden geleden is toegetreden tot het bestuur. Thijs gaat zich daarmee volledig richten op de kantine en alles wat daarbij komt kijken.

Dennis blijft ondertussen verantwoordelijk voor de accommodatie. Daarnaast heeft hij het secretariaat overgenomen van Christiaan Schoot.

Christiaan Schoot heeft op zijn beurt de verantwoordelijkheid voor Commerciële Zaken op zich genomen. Daarmee volgt hij Wouter Schiphorst op, die na een lange en trouwe periode afscheid heeft genomen van het bestuur. We zijn Wouter dankbaar voor zijn jarenlange inzet voor S.V. Heeten en zijn blij dat Christiaan deze belangrijke portefeuille heeft overgenomen.

Ook binnen de technische en organisatorische portefeuille heeft een wijziging plaatsgevonden. Huub Schoorlemmer heeft de verantwoordelijkheid opgesplitst in een gedeelte voor de senioren en een gedeelte voor de jeugd. Huub richt zich vanaf nu op de technische en organisatorische zaken rondom de senioren.

Voor de jeugd is Auke Tepperik toegetreden tot het bestuur. Hij gaat zich richten op de technische en organisatorische zaken rondom onze jeugdafdeling. Met deze verdeling ontstaat er meer aandacht voor zowel de senioren als de jeugd en kunnen beide onderdelen gericht worden ondersteund.

Tot slot blijft Shannon Nijhoff verantwoordelijk voor de activiteitencommissie en social media. Daarmee blijft zij een belangrijke schakel in het organiseren van activiteiten én in de communicatie van de vereniging naar onze leden en omgeving.

Samen verder bouwen aan S.V. Heeten

Met de nieuwe taakverdeling is er binnen het bestuur meer duidelijkheid over verantwoordelijkheden en kunnen bestuursleden zich gericht inzetten voor hun eigen portefeuille. Tegelijkertijd blijft het bestuur nadrukkelijk een team: we bespreken belangrijke onderwerpen gezamenlijk en werken samen aan de toekomst van S.V. Heeten.

Een vereniging als S.V. Heeten draait uiteindelijk om mensen die zich samen inzetten voor de club. Van bestuur en vrijwilligers tot trainers, leiders, spelers, ouders, supporters en sponsoren: iedereen draagt op zijn eigen manier bij aan onze vereniging.

Het vernieuwde bestuur heeft er veel zin in om samen met al deze betrokkenen verder te bouwen aan een actieve, betrokken en toekomstbestendige S.V. Heeten.

Heeft u vragen, ideeën of wilt u zelf iets betekenen voor de vereniging? Spreek dan gerust één van de bestuursleden aan. Samen maken we S.V. Heeten!


Datum 28/08/2026 Categorie Activiteiten
Delen op