Nieuwsarchief

Bekendmaking team

Beste spelers en ouders,
 
De eerste weken trainen onder aangepaste omstandigheden zitten er inmiddels op. We zien dat iedereen zich aan de regels houdt en weer met plezier op het veld staat. De technische commissie en organisatorische zaken hebben de afgelopen weken samen de teamindeling gemaakt voor het komende seizoen 2020-2021.
Normaliter is de bekendmaking van de nieuwe teamindeling op de eerste dinsdag na Pinksteren, echter zal dit door de huidige omstandigheden niet mogelijk zijn. Daarom zullen de nieuwe teamindelingen vanaf aanstaande vrijdag worden gepubliceerd op de website van onze vereniging (www.svheeten.nl). Aanvullende informatie over het nieuwe voetbalseizoen zal later worden verstrekt.
 
Mochten er vragen of opmerkingen zijn over de teamindeling dan kunnen deze gesteld worden aan de trainer en/of leider van het betreffende nieuwe team. Zij zullen deze vragen en/of opmerkingen in behandeling nemen en hier zo spoedig mogelijk een passende reactie op geven.
 
Met sportieve groet,
Technische Commissie en Organisatorische Zaken
 
 
 
FaceBook  Twitter

Websponsor