Nieuwsarchief

Update Corona Virus

In navolging op onze eerder berichtgeving het volgende:  
 
Beste spelers en ouders,  
 
Natuurlijk begrijpen wij dat jullie (kinderen) dolgraag willen voetballen. Ons sportpark is daartoe natuurlijk de beste plek. We zien het liefst natuurlijk ook volle velden en een vol sportpark waar volop wordt gevoetbald.  
 
Toch moeten we dat de komende periode even NIET doen. De reden is bij iedereen bekend. Samen moeten we het Corona virus een halt toeroepen. We doen dan ook een klemmend beroep op alle ouders en spelers:  
DE KOMENDE PERIODE GEEN GEBRUIK MAKEN VAN DE VELDEN EN HET PANNAVELD VAN SV HEETEN.  
 
Aan iedereen het verzoek om begrip te hebben voor dit standpunt. Het is in het belang van ons allemaal. Zodra we weer op de velden mogen, worden alle spelers en ouders meteen geïnformeerd. 
 
Zorg goed voor elkaar en blijf extra omkijken naar mensen om je heen!
 
Bestuur SV Heeten
 
FaceBook  Twitter

Websponsor