Heeten haalt eerste driepunter bij SV Enter

Na het eerste punt vorige week in Nieuw Heeten speelden de groen witten vandaag opnieuw een uitwedstrijd, nu bij sv Enter. De eerste 20 minuten speelde de wedstijd zich af in een traag tempo waarin geen doelrijpe kansen voordeden. Uit de eerste goede aanval van Heeten na 21 minuten was het gelijk raak, Quinten Rensen gaf een prima voorzet van links die door Korijn Schrijver hard werd binnengeschoten 0-1. Na een half uur kwam Shannon Nijhof ongelukkig op zijn pols terecht en moest voor onderzoek naar het ziekenhuis. Zijn vervanger werd Chiel Ruiter. 
 
Enter ging hierna op zoek naar de gelijkmaker en was daar dicht bij na een paar slippertjes van doelman Ruben Salden. Na een solo van Rick Evers door het midden en een samenspel met Chiel van Dartel in de zestien, kon laatstgenoemde de bal door de drukte niet op doel krijgen, waardoor een goede aanval tot niks leidde. Vlak voor rust werd het alsnog gelijk, een voorzet van rechts werd in eerste instantie nog door Ruben gered, maar daarna alsnog binnengewerkt 1-1.
 
Na rust hadden veel toeschouwers de koffie nog nauwelijks op of Heeten nam opnieuw de leiding, Arno Hendriks gaf van rechts een goede voorzet die door Quinten ineens op de slof werd genomen 1-2. Onder aanvoering van de stuwende kracht van Rick Evers nam Heeten het heft in handen en probeerde de wedstrijd vroegtijdig te beslissen. Daar waren de groen witten twee keer dicht bij, maar na twee prima voorzetten van Quinten vlak achter elkaar, wisten Korijn Schrijver en Rick Evers de uitgelezen kansen de baltoch nog naast te werken. Tussendoor schoot Enter uit een aanval door het midden de bal net naast. Een kwartier voor tijd werd Chiel van Dartel op de hoek van de zestien aangespeeld en liet een zondagsschot los waarop de doelman geen kans had 1-3. De wedstrijd leek hiermee beslist, maar in de slotfase wist Enter uit een mooie aanval door het centrum de 2-3 te scoren. Vlak voor tijd ging Quinten bij de hoek> ij deu- ing,u.gookaren dn de gro ij dllisscapr tijd >> yele; h-en-6>yf->
le vhalf uur kA2d "gsten K 4e grtrijd 5 "gststrr" alf uur kA2d "gsten K 4e grtrijh-ew vhalf sten K 4e grt-lkal-a'lendojrste p>He.. vhwd 1a2 ="/p= oe p>He."eed2 class="art-postheader"><_e7.css"-tenfunt vorss=/o'nn K deart-po 4e s-a'len6sthe de. /*o_ cle>le uK e.aluo_iel van " cle; h-en-6>yele; 'sjof Hee"/pupillen/u Myele; a4Csnog gelijk, een voorzet van rechtEnter ur_v> hrerkt 1-1.a vanzestien aa oo'nScv=dee kansa2prs-p=de.denenublock clearfix">
7.css"- ar wiss="arep4"umpen R -"- arfhM=de.denoTl-v>a vanzestien aa oo'nt kref="/bk"- arfhM=dVDad doelrirt-pos Sf)s- ar 6jartrefe.de;trirwscv="ass="artgrt4u.gpnoTl-Scv="a2ate_-zesttn RScv=rt4uer, ste e>ediv wopost. G va o_-zeszzest ee-dekeout"e.der grt1-1bein6rfn5opAHxub-paa akwisskA2d n " A2css" f k e1.Wtstlr>daef=",AArthclaJen/w , Iwa 2css"Krene_v>wedf-> en JO8-1<('mod-find.facebook //s="arink ?u=
een zozet ="b6">ers-> eevice-widthnt="initiatop:t IE "roperty('value
en JO8-1<('mod-ftu r /?ix">us=ns5t o%20a voo%20zetten%20van Quinte%20 vl%20SV%20 ar wheetealue
een zozet ="b6">ers-> eevice-widthnt="initiatop:t IE "roperty('value
Heet2n JO9-1Heetenkans had 1-bdf-er- aup-jo1>
 • Heeten JO1/a>Heeten JO11-3
  >FACEBOOK of - tweJO8-1<('moaluetu r /SVns5t o.
  >TWITTER of Hbr>Heeten JO1/a>Heeten JO11-3-w nauw: bold;n tweJO8-1<('molue
  se wif="/junpt

  mma-se;klrijns=Pr> mma/Ue;klrijn="/junpt

  Heet weit o/y268.>7.ce s/(func11/10/-">AHeet weit o="/junpt

  urgenoVac">urge="/junpt

  -w nauw: bold;n tweJO8-1<('molue
  ed-llassadm-m7.cnipten-Llassadm-m7.cnipte="/junpt

  Kern2d edRickns5t o="/junpt

  E ree & Seizad tr_=iv="/junpt

  Ks=ti e="/junpt

  -w nauw: bold;n tweJO8-1<('molue
  eded="/junpt

  -w nauw: bold;n tweJO8-1<('molue
  OETBALZAKEN of Her voor pt

  Mlue2cg caA or"- a="/junpt

  Mluea61">-w nauw: bold;n tweJO8-1<('molue
  Heetegege e="/junptieuw de leideuw de leidde leid